Ростислав Фук

На Тернопільщині 19-річний мотоцикліст врізався в дерево: хлопця госпіталізували (фото)

Загалом протягом 14-16 серпня на Тернопільщині зареєстрували 9 автотрощ з потерпілими

Із численними травмами бригада швидкої доправила до лікарні 15 серпня 19-річного жителя одного з сіл Чортківського району, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Хлопець, керуючи мотоциклом Lifan KP200, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини дороги, з'їхав у кювет та врізався в дерево.

Загалом протягом 14-16 серпня на Тернопільщині зареєстрували 9 автотрощ з потерпілими.

У селі Озеряни Чортківського району 14 серпня, близько 17:10 місцевий житель, керуючи квадроциклом марки SPARK та виїжджаючи із території домогосподарства на головну дорогу, допустив зіткнення з Audi A4. У результаті удару травми отримав водій квадроцикла, який на момент аварії перебував у стані сп'яніння. Газоаналізатор Dräger показав, що в крові чоловіка 3,2 проміле алкоголю. Потерпілому надали меддопомогу без госпіталізації.

Не впорався з керування, виїхав за межі дороги, врізався у відбійник, а після цього злетів із мосту на проїжджу частину дороги. Нагадаємо, усе це наслідки аварії, яка трапилася у Тернополі близько 19:50 на вулиці Об'їзна. Медики надавали допомогу кермувальнику та пасажиру авто. Чоловіків госпіталізували.

Ще одну ДТП того ж вечора зафіксували слідчі поліції в Тернополі. На вулиці 15 Квітня близько 20:40 водійка Nissan Rogue, виїжджаючи з території будинку на головну дорогу, зіткнулася з автомобілем Ford C-Max. Меддопомогу без госпіталізації лікарі надавали кермувальниці та її малолітньому пасажирові.

У всіх учасників ДТП взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Причини аварій встановлюють правоохоронці.

Читайте також: Перекинулося авто: 16-річна дівчина загинула в ДТП на Тернопільщині

Фото поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео