![](/uploads/media/f6/9f/f69f4a1ecb23e8ae9d16f1b9ecd69dea_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині 50-річна жінка потрапила під колеса BMW
Про аварію правоохоронців інформували медики
![](/uploads/media/29/8e/298e1250ba30be9b0b789e1de7ebe0bb_w1280.jpg)
Із травмами до лікарні бригада швидкої госпіталізувала 50-річну жительку села Мишковичі, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Про аварію правоохоронців інформували медики.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередніми даними, жінку 31 січня на автодорозі в селі Мишковичі поза межами пішохідного переходу збив автомобіль «BMW».
У водія взяли кров на вміст алкоголю, а авто помістили на арештмайданчик. Тривають слідчі дії.
Фото з відкритих джерел