Тамара Коблик

На Тернопільщині аварійно відключають світло

Причина — дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України

світло
Ввечері 14 травня в громадах на Тернопільщині РЕМи вводять аварійні графіки відключення світла. Про це повідомили на своїх сторінках у фейсбуці очільники Кременецької, Шумської та Монастириської громад.

УВАГА! Аварійне відключення світла! Як повідомили представники РЕМ, у нашій громаді наразі вводиться АВАРІЙНЕ відключення електроенергії. Про час включення наразі невідомо, - написав мер Кременця Андрій Смаглюк. 

Така ж ситуація і на Монастирищині. 

УВАГА! Аварійне відключення світла!Як повідомили представники РЕМ, у нашій громаді наразі вводиться АВАРІЙНИЙ графік відключення електроенергії. Частина сіл без енергопостачання. Про час включення наразі невідомо, - йдеться у повідомленні Андрія Старуха, мера Монастириськ. 

Таке ж повідомлення оприлюднив і мер Шумська Вадим Боярський. 

УВАГА! Аварійне відключення електроенергії! Як повідомили представники РЕМ, у громадах області, зокрема у Шумській громаді наразі АВАРІЙНЕ відключення електроенергії. Про час включення наразі невідомо, - написав він.

У звʼязку з дефіцитом електроенергії в обʼєднаній енергосистемі України від НЕК «Укренерго» надійшла вказівка на застосування ГАВ (графіків аварійних відключень споживачів). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільобленерго.

Графіки вводяться в обсязі чотирьох черг! - йдеться у повідомленні. Графіки аварійних відключень (ГАВ) – це відключення споживачів через дефіцит обсягів електроенергії. Вводяться та завершуються ГАВ за вказівкою НЕК «Укренерго». Просимо споживачів з розумінням віднестися до даної ситуації!

Додамо, що ввели графіки аварійних відключень в Укренерго. Причина — дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України. Триватимуть відключення з 21:00 до 24:00. Обмеження для підприємств діятимуть завтра протягом усієї доби.

Увечері 14 травня Укренерго повідомило про аварійні відключення у всіх регіонах України. Зранку 15 травня заявили про запровадження графіків для побутових споживачів на Тернопільщині, а через годину їх відмінили.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео