![](/uploads/media/6c/7e/6c7e159cbc2727c03a3ca8f3de6yzc59_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині боротимуться із недобросовісними волонтерами
Якщо у продажі будуть товари з наліпками «Доброго вечора, ми з України. Гуманітарна допомога», повідомляйте про це у поліцію
![](/uploads/media/6c/db/6cdb00a453b90cfd1f1bc3cac61e0440_w1600.jpg)
Всі продуктові набори, які збирають в зону бойових дій, маркуватимуть наліпками з написом: «Доброго вечора, ми з України. Гуманітарна допомога». Про це повідомив під час брифінгу голова Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш.
Якщо ви побачите десь таку наклейку на товарах, які продаються, фіксуйте і повідомляйте поліції. Це для того, щоб боротися з нашими недобросовісними волонтерами,— наголосив Володимир Труш.
Контроль над гуманітарними вантажами здійснює поліція та слідкує, щоб не допустити розкрадання.
До слова, щоб формувати продуктові набори та відправляти у Харків, у Тернополі орендували склад на залізничному вокзалі площею 2 100 квадратних метрів. Туди вже завезли першу партію продуктів, додає Володимир Труш.
Нагадаємо, за використання гуманітарної допомоги не за призначенням можна сісти на багато років.
Фото з відкритих джерел