Тамара Коблик

На Тернопільщині частково відкрили рух транспорту через відремонтований 51-метровий міст (фото)

Служба відновлення почала лагодити 51-метровий міст у Гусятині у листопаді минулого року через високий ризик обвалу. Найближчий об’їзд аварійного мосту через річку Збруч становить більш як 70 км

Заасфальтували міст на межі з Хмельницькою областю у Гусятині. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Ремонтуємо 51-метровий міст через річку Збруч на автомобільній дорозі Т-23-12 Гусятин – Городок. Підрядна організація влаштувала 2 шари асфальтобетонного покриття на проїзній частині штучної споруди, - йдеться у повідомленні. - Це дозволяє нам частково відкрити рух транспорту через міст. Рух відбуватиметься у реверсному режимі. Просимо водіїв бути уважними під час руху дорогою Т-23-12, зважати на нові дорожні знаки, тимчасові обмеження, та неухильно дотримуватися їхніх вимог.

Ремонт мосту через Збруч продовжується, попереду – нанесення дорожньої розмітки, встановлення перильного та бар’єрного огородження, дорожніх знаків тощо. Щойно ці елементи будуть готові – відкриють повноцінний рух транспорту.

Служба відновлення почала лагодити 51-метровий міст у Гусятині у листопаді минулого року через високий ризик обвалу. Довелося замінити 12 балок прогонової будови, тріщини яких стали головною причиною терміновості робіт.

Дорога Т-23-12 Гусятин – Городок, складовою якої є міст, сполучає Тернопільську та Хмельницьку області. Також вона має важливе значення для місцевих мешканців, оскільки сполучає колишній районний центр з прилеглими населеними пунктами Тернопільської та Хмельницької області. В селищі Гусятин розташовані заклади освіти, лікарня, бальнеологічна лікарня, підприємства та організації, де працюють жителі навколишніх населених пунктів. При цьому найближчий об’їзд аварійного мосту через річку Збруч становить більш як 70 км.

Фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео