![](/uploads/media/84/97/8497b1cc04757508a8626197a4e322df_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині через суд вимагають зареєструвати адмінбудівлі вартістю майже 40 млн грн
Відомості про вказані будівлі відсутні у відповідних державних реєстрах права власності на нерухоме майно
![суд](/uploads/media/44/e7/44e7f5ceb8db1bacbdb82f78f5828d80_w640.jpg)
Прокурори пред'явили позови до суду в інтересах держави до однієї із селищних рад Чортківського району про вчинення реєстраційних дій стосовно двох нежитлових приміщень вартістю майже 40 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Встановлено, що впродовж майже 9 років на балансі однієї із селищних рад Чортківського району перебувають дві адміністративні будівлі, площа яких становить понад 1200 м².
Однак відомості про вказані будівлі відсутні у відповідних державних реєстрах права власності на нерухоме майно.
Відсутність належним чином зареєстрованого права комунальної власності на вказані будівлі може призвести до їх протиправного відчуження. У зв'язку із цим прокуратура звернулась до суду в інтересах держави, – йдеться в повідомленні.
Ухвалами Тернопільського окружного адміністративного суду відкриті провадження у справах.
Фото з відкритих джерел