![](/uploads/media/72/7a/727a9dd72cfdf874317bc4c91b9c6dde_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині чоловіка збили і залишили на дорозі (фото)
Потерпілого помітив інший водій, який і викликав поліцію та медиків
![](/uploads/media/d1/23/d123ebdaf89101cd5c77f44cce542491_w640.jpg)
Непритомного чоловіка на проїжджій частині, неподалік зупинки в селі Торське Чортківського району, 4 березня виявив водій автомобіля. Він викликав швидку та працівників поліції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області
Потерпілого з численними тілесними ушкодженнями одразу госпіталізували до реанімаційного відділення. Експерти припустили, що травми чоловік отримав у результаті наїзду транспортного засобу. На місці нещастя слідчі виявили уламки автомобіля.
За попередніми даними, аварія трапилася близько 21:26. Потерпілий - 55-річний місцевий житель.
Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники Заліщицького відділення поліції №4 спільно з працівниками управління патрульної поліції встановили причетних до автопригоди. Як з'ясувалося, чоловіка збила 21-річна водійка автомобіля «Peugeot 308». Вона у скоєному зізналася. Дівчина каже, що злякалася, а тому не зупинилася одразу.
Слідчі інкримінують їй статтю 286 ККУ. Триває слідство.
![](/uploads/media/b4/14/b4149fdcb401d23271b1bceyzb305710_w640.jpg)
Фото Національної поліції