Ростислав Фук

На Тернопільщині експоліцейський зі спільниками постануть перед судом за підпільне виробництво тютюну (фото)

Під час санкціонованих обшуків вилучили понад 1,3 т тютюнової продукції

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього інспектора поліції одного з районних області та двох жителів Чортківського району, обвинувачених у вчиненому у складі організованої групи незаконному виготовленні, зберіганні, транспортуванні з метою збуту, а також збуті незаконно виготовленого тютюну. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

За даними слідства, правоохоронець, перебуваючи на посаді інспектора відділення поліції, з лютого по вересень 2023 року без жодних дозвільних документів організував у господарських приміщеннях на території одного з сіл Чортківського району виготовлення тютюну. До незаконної діяльності поліцейський залучив 2 місцевих мешканців, які сушили, подрібнювали, фасували сировину, закуплену у жителів прилеглих сіл.

Надалі з метою збуту незаконно виготовленого тютюну співучасники організованої групи транспортували його до відділень ТОВ «Нова Пошта», звідки здійснювались поштові відправлення покупцям у різні регіони України. Зафіксовано 37 таких фактів, – йдеться в повідомленні.

Під час санкціонованих обшуків вилучили понад 1,3 т тютюнової продукції.

Правоохоронця звільнено з органів поліції. Підозрюваним інкримінують частину 1 та 2 статті 204 Кримінального кодексу України.

Завершено розслідування, що здійснювали слідчі СВ УСБУ в Тернопільській області, за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НПУ та УСБУ в області.

Фото Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео