![вода](/uploads/media/2c/56/2c5668da22eb30ed61c0bb672c3257c7_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині п'ятеро дітей зібрали кошти на тактичний наплічник для захисника (фото)
Діти продавали на ринку кекси і назбирали 2 тис. 720 грн
![](/uploads/media/1f/4a/1f4a349e9yz9cfea653a18213d5773f2_w1280.jpg)
У Копичинецькій громаді діти приєднались до Всеукраїнської акції «Діти збирають кошти на ЗСУ». Про це повідомили на сторінці Волонтерство: Копичинці та Околиці у фейсбуці.
Витвицькі Аліна, Матвій, Софійка, Соломія і Олексій готували і продавали кекси на місцевому ринку. На виручені кошти у розмірі 2720 грн придбали тактичний наплічник, який буде відправлено військовому з громади на передову, - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на Тернопільщині діти придумали оригінальний спосіб зібрати гроші для захисників. Також у Тернополі діти зібрали понад 15 тис. грн для захисників. Вони продавали випічку, желе та лимонад у центрі міста.
Фото з відкритих джерел