![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині під колесами автомобіля травмувалася жінка
У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю
![](/uploads/media/8a/16/8a16006b333a08dbbdce9f8a7d71e5d1_w320.jpg)
З численними переломами в хірургічне відділення Теребовлянської лікарні бригада швидкої госпіталізувала 48-річну жінку. Травми вона отримала внаслідок ДТП, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
Аварія трапилася 20 лютого, близько 19:20 у Теребовлі. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля Renault наїхав на невідому. За словами кермувальника, жінка знаходилася на проїжджій частині дороги і він її не помітив.
Теребовлянку доправили до лікарні. У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
Нагадаємо, 19 лютого в межах села Стара Брикуля Микулинецької громади на узбіччя перекинувся автобус «Neoplan». Внаслідок аварії загинули троє пасажирів, ще трьох госпіталізували.
Фото з відкритих джерел