![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині попрощалися з 28-річним Героєм (фото)
Вічна пам'ять Герою
![](/uploads/media/3b/f6/3bf6fe39b8c10377f15ca4ac7ab7d451_w960.jpg)
Микулинецька громада попрощалася з 28-річним військовослужбовцем Марʼяном Осовським 21 жовтня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Нагадаємо, життя захисника обірвалося 17 жовтня на Донеччині.
Похорон відбувся у селі Струсів. Провести в останню путь прийшли односельці загиблого, жителі громади, представники влади, духовенство, військовослужбовці.
Під супровід оркестру жалобна процесія пройшла вздовж села до місцевої церкви, де відбулася прощальна літургія за воїном, а опісля - до місцевого кладовища, де востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним загиблого вручили прапор та Грамоту пошани і скорботи.
У пам’яті близьких Марʼян назавжди залишиться відважним патріотом, вірний присязі, який з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останнього захищав Батьківщину, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Мар'яна Осовського з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Читайте також: Назавжди 45: на Тернопільщині поховали Героя Ярослава Демківа
Фото Микулинецької громади