![](/uploads/media/df/21/df218186fd98f518f6a0086d50273d1a_orig_thumb.jpg)
62-річний житель села Мощун Київської області Микола Тяжолий вийшов з дому 21 червня 2023 року і досі не повернувся, - йдеться у повідомленні тернопільських правоохоронців.
Відтак, мешканців краю просять уважно придивитися до фото розшукуваного та допомогти знайти його, адже рідні чоловіка не полишають надії побачити його живим і здоровим.
Якщо ви володієте інформацією про місцеперебування чоловіка, повідомте про це за телефонами: (0352) 27-10-22, 27-11-70 або 102, - просять поліціянти.
Фото з відкритих джерел