На Тернопільщині шукають роботу 1,5 тисячі людей віком до 35 років
Учасниками програми Уряду для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стали 12 жителів Тернопільщини віком до 35 років
1,5 тисячі молоді шукає роботу на Тернопільщині, більшість з них професіонали та фахівці, повідомляють у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.
Протягом січня-липня 2022 року 6,1 тис. людей віком до 35 років (30% від загальної кількості шукачів роботи) скористалися послугами служби зайнятості. З них, майже 400 - випускники вищих навчальних закладів, 84 - професійно-технічних закладів освіти; 90% вже мали професійний досвід. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Цьогоріч вдалося працевлаштувати 1319 молодих громадян, з них 26 - завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.
За спрямуванням служби зайнятості майже дві сотні безробітних віком до 35 років цьогоріч вже пройшли професійне навчання. 156 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
На 1 серпня 2022 року 1,5 тис. безробітних з-поміж молоді (з них 219 переселенців) продовжували пошук роботи за сприяння обласної служби зайнятості Тернопільщини. Кожен третій з них (567) – професіонали та фахівці, кожен п’ятий (323) - працівники сфери торгівлі та послуг, 139 - державні службовці, керівники, менеджери, 130 - робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин.
Учасниками програми Уряду для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стали 12 жителів Тернопільщини молодого віку. Вони успішно захистили бізнес-плани та невдовзі кожен з них отримає від 75 до 250 тис. грн грантової допомоги на загальну суму майже 2 млн 600 тис грн, що дасть можливість створити більше 30 нових робочих місць. Найбільш поширений вид їхньої діяльності – надання послуг (у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп'ютерного програмування), є також торгівля, виробництво текстилю та верхнього одягу, – йдеться в повідомленні.
До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:
«Робота зараз. Державна служба зайнятості»:
Чат-бот: @DCZWorkNowBbot або
Канал: @DCZWorkNow
«Робота на Тернопільщині»:
Чат-бот: @work_Ternopil_bot
Канал: @work_in_Ternopil_region
За більш детальною інформацією можна звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини; в Telegram: @DCZ19_Ternopil (
Фото з відкритих джерел