![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть 2 осіб за допомогу ухилянтам у перетині кордону
Відповідно до інкримінованої статті КК України їм загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі
![](/uploads/media/6c/93/6c93675992a23e6741052d7c167b15bf_w960.jpg)
Прокурори Чортківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 2 осіб, які організували незаконне переправлення 2 військовозобов’язаних чоловіків через держкордон (ч. 2 ст. 332 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, обвинувачені організували незаконний вивіз осіб призовного віку за кордон, шляхом внесення в інформаційну систему Державної служби з безпеки на транспорті, як водіїв міжнародних перевезень.
Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, що здійснювали слідчі слідчого відділу Чортківського районного відділу поліції ГУНП в області.
Наразі судом розглядається справа щодо організації незаконного переправлення обвинуваченими ще 5 осіб.
Відповідно до інкримінованої статті КК України їм загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі.
![](/uploads/media/78/20/7820f6e095ff589a7d32aa72ec4974f8_w640.jpg)
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури