![](/uploads/media/72/7a/727a9dd72cfdf874317bc4c91b9c6dde_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини судитимуть за організацію незаконного переправлення ухилянта через кордон
Свої послуги обвинувачений оцінив у 3500 доларів США
![](/uploads/media/01/9d/019d4292a2f919cab4c0dfb0d43205eb_w640.jpg)
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо кременчанина, обвинуваченого в організації незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, мешканець районного центру в Telegram-каналі розмістив оголошення про допомогу чоловікам призовного віку в оформленні документів на безперешкодний перетин кордону України.
У зв’язку з публікацією до обвинуваченого звернувся тернополянин, якому кременчанин пообіцяв організувати перетин кордону через систему «Шлях», оцінивши свої послуги у сумі 3500 доларів США.
Надалі, він під час зустрічі із тернополянином повідомив про необхідність надати йому частину грошей – 1800 доларів США та копії особистих документів. Передача решти суми планувалась у республіці Польща після перетину державного кордону автомобілем.
Правоохоронці затримали у Тернополі кременчанина при одержанні ним авансу у 1800 доларів США.
На даний час обвинувачений перебуває під вартою.
Розслідування у справі здійснювали слідчі СВ Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел