![](/uploads/media/29/by/29byz42a31a4838a802417df56824400_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відійшла у вічність директорка школи
Світла пам'ять
![](/uploads/media/35/d9/35d9a282dab1fc1b177e49bd5be03beb_w1280.jpg)
Померла директорка Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Галина Іванівна Григоришин. Про це повідомили на сторінці школи у фейсбуці.
Нехай добрий, світлий спомин про Галину Іванівну Григоришин, директора школи, завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Хай душа Її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають. Вічна і світла пам’ять! – йдеться у повідомленні колективу Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст.№1.
Фото зі сторінки Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. у фейсбуці