Тамара Коблик

На Тернопільщині викрили підпільну гуральню (фото, відео)

Оперативники виявили та вилучили спирт, понад 400 літрів смакових концентратів, обладнання для виготовлення та фасування фальсифікату, чорнові записи та автівки, якими розвозили продукцію

Оперативники управління карного розшуку головного управління Національної поліції в Тернопільській області викрили незаконну діяльність із виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованого алкоголю. Підпільну гуральню облаштував приватний підприємець із Бережанської громади, залучивши до незаконних оборудок декількох спільників. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

На території власного готельно-ресторанного комплексу та орендованих  складських приміщень фігуранти зберігали спирт, ароматизовані концентрати для виготовлення сурогату, пластикову тару та устаткування.

Фальсифікат збували за добре налагодженою схемою: велася документація постійних клієнтів та розрахунки з ними.

Поліціянти провели 8 обшуків за місцями роботи та проживання фігурантів, складських приміщень і автотранспорту.

Оперативники виявили та вилучили спирт, понад 400 літрів смакових концентратів, обладнання для виготовлення та фасування фальсифікату, чорнові записи та автівки, якими розвозили продукцію.

Після  проведення низки процесуальних заходів співорганізаторці та виконавцю злочинної групи оголошено підозру згідно ч.2 ст. 28 та ч.1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ Нацполіції краю під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області.

Фото та відео Національної поліції

Вибір читачів за тиждень

Відео