![](/uploads/media/e7/e7/e7e713e29e2ccb8487d69f50e803f028_orig_thumb.jpg)
У ставку на Тернопільщині втопився рибалка
Пошуками зниклого зайнялася сестра з фельдшером
![](/uploads/media/a3/a5/a3a5e2dbbbf7c568df653c679dcf3734_w640.jpg)
Інформація від жительки Залозецької територіальної громади про те, що вона знайшла в озері тіло свого брата, надійшла на ліннію «102» 20 жовтня. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
На місце події виїжджали слідчі та рятувальники. У ході перевірки стало відомо, що 63-річний чоловік вранці пішов з дому та не повернувся. На зв'язок не виходив. Родичі припустили, що чоловік міг піти на рибалку у стані алкогольного сп'яніння.
Пошуками зниклого зайнялася сестра з фельдшером. Проходячи повз озеро жінка побачила свого брата у воді без ознак життя. Тіло дістали, але медик констатував смерть.
Даний факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України з поміткою «нещасний випадок». Триває слідство.
Читайте також: На Тернопільщині легківка врізалась в комбайн: загинув пасажир
Фото з відкритих джерел