Ростислав Фук

На Тернопільщині вже вручили понад 2500 повісток

Майже за два тижні роботи патрульні групи перевірили документи у 5700 чоловіків

Повістки 2558 особам, котрі підлягають мобілізації, вручили на Тернопільщині станом на 30 червня. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Щодня на відпрацювання по області виходять 29 спільних патрульних груп. До їх складу входять поліцейські, представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку.

Майже за два тижні роботи патрульні групи перевірили документи у 5700 чоловіків. За результатами відпрацювання виявили 1025 внутрішньо переміщених осіб, котрі не стали на військовий облік та 642 особи, котрі перебувають на території нашої області без реєстрації. Також за цей період вручили повістки 2558 особам, котрі підлягають мобілізації.

Особливу увагу патрулі приділятимуть незаконній роботі розважальних закладів та нічних клубів у період комендантської години, виявленню хуліганів, які порушують комендантську годину, та чоловікам, які вчиняють домашнє насилля.

Правоохоронці звертаються до громадян з розумінням поставитися до перевірок та нагадують про дотримання комендантської години та правил поведінки під час неї: завжди носіть з собою документи, які засвідчують особу, без нагальної потреби не виходить з дому, – кажуть поліцейські.

Нагадаємо, відколи діють такі перевірки, жителі області  часто звертаються на «гарячу лінію» обласної військової адміністрації, щоб дізнатися правомірність таких дій.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео