![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині захисник знайшов школярку, яка написала йому лист на передову (фото, відео)
Малюнок від дівчинки військовий зберігає з перших днів повномасштабного вторгнення
![](/uploads/media/fe/0f/fe0f0df846b7b57b5a8340a165022f91_w1920.jpg)
На Тернопільщині на урок української мови в 5-А клас Кременецької ЗОШ №5 завітав військовослужбовець Богдан. Він зустрівся з ученицею Ганною Білосевич. Вона намалювала малюнок, який боєць зберігає з перших днів повномасштабного вторгнення. Про це на сторінці навчального закладу у фейсбуці написала Людмила Дубова.
На третій день повномасштабного вторгнення дівчинка Ганна Білосевич (тодішня учениця 4 класу) написала лист воїну-захиснику. Малюнок з листом попав до воїна Богдана, який поставив за ціль знайти цю дівчинку і бути її захисником завжди. Малюнок став оберегом для Богдана. Його слова:« Я зрозумів заради кого воюю і кого захищаю» стали стимулом повернутися живим. ...Сьогодні Богдан приїхав з передової і прийшов до дівчинки Ганнусі, щоб зустрітися і обійняти її... Дякуємо всім героям і захисникам, низький їм поклін
Фото та відео зі сторінки Кременецької ЗОШ №5 у фейсбуці