Тамара Коблик

На Тернопільщині запрацював кулінарний хаб (фото)

Нові підходи до приготування страв школярам опановували перші 20 майстрів виробничого навчання

У Тернопільській області стартував пілотний проєкт, одним з етапів якого є створення кулінарного хабу. На першому етапі реалізації проєкту учасники пройшли теоретичне навчання. Другий практичний етап розпочався сьогодні на базі Чортківського вищого професійного училища. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.

Тернопільщина у трійці областей, у яких запрацював пілотний проєкт в рамках реформи шкільного харчування ініційованої Оленою Зеленською. Харчування - не лише необхідний процес, а й культура споживання їжі. І вона формується з дитинства.

Днями нові підходи до приготування страв школярам опановували перші 20 майстрів виробничого навчання. Вони будуть передавати знання колегам, працівникам шкільних харчоблоків та кухарям області. Досвідом ділився ментор Ілля Ламбріно, менеджер реалізації соціальних проєктів Євгена Клопотенка. Він консультуватиме учасників проєкту і після завершення навчання.

Голова ОВА Володимир Труш зазначив:

Я гордий тим, що Тернопільська область одна з перших успішно почала втілювати проєкт по вдосконаленню харчування школярів в рамках реформи ініційованої Оленою Зеленською. До кулінарного хабу закуплено сучасне обладнання за кошти місцевого бюджету. Це дасть змогу готувати якісно нові страви корисні для дітей. Ми працюємо, ми вдосконалюємося. У пріоритеті – здоров’я молодого покоління. Українська нація повинна бути здоровою!

Фото Тернопільської ОВА

Вибір читачів за тиждень

Відео