![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зустрічатимуть тіло Героя
Загиблого воїна зустрічатимуть приблизно об 11 годині біля Добриводського перехрестя
![](/uploads/media/81/33/8133c4389d372a02a73fc96d8ff9e6e0_w960.jpg)
Сумна звістка знову прилетіла у Збаразьку громаду. Загинув на війні В'ячеслав Власенко. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив мер Збаража Роман Полікровський.
Сьогодні, 6 червня, об 11:00 год будемо зустрічати загиблого воїна В'ячеслава Власенка біля Добриводського перехрестя (зі сторони Добривод), - йдеться в повідомленні. - Парастас відбудеться о 19:00 год. в церкві с. Чумалі.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам В'ячеслава Власенка з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Фото зі сторінки Романа Полікровського