![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зустрінуть тіло Героя Івана Борсука
У зв’язку з загибеллю Героя на території Підгаєцької громади оголосили 13 та 14 липня Днями жалоби
![Свічка](/uploads/media/b4/89/b489ba4ecf4cb8e81c0546c7cc4b5867_w960.jpg)
Тіло загиблого на Донеччині військовослужбовця, жителя Старого Міста Підгаєцької громади Івана Борсука зустрінуть сьогодні, 13 липня, об 11:00. Про це повідомили на сторінці Підгаєцької міської ради.
В’їжджати будуть зі сторони ветлікарні, біля автостанції на Старе Місто - на вул. Утратницю.
Просимо вийти і зустріти тіло Івана, віддати йому останню честь. Він виконав свій громадянський обов’язок- захищав рідну землю від російський окупантів, виконаймо і ми - вшануймо його світлу пам’ять. Це найменше, що ми можемо зробити, – йдеться в повідомленні.
У зв’язку з загибеллю Героя на території Підгаєцької громади оголосили 13 та 14 липня Днями жалоби.
На знак скорботи за загиблим Героєм просимо приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування, – зазначають у міськраді.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Івана Борсука із приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Фото з відкритих джерел