![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині активізувалися винищувачі фауни водойм
![2](/uploads/media/2b/2d/2b2d53eb0c6ff89525faf220d0b29772_orig.jpg)
За декілька днів інспектори зафіксували на водоймах Тернопільщини більше десяти грубих порушень рибальства.
Протягом 22-26 травня Тернопільський рибоохоронний патруль у рамках рейдів по водоймах зафіксував 13 порушників, на яких склали протоколи та вилучили 10 знарядь лову.
![1](/uploads/media/7f/56/7f5622ed99dbae087e832b29dd5822e8_orig.jpg)
Одна із таких подій трапилася 26 травня у Підгайцях, де інспектори зафіксували три порушення, коли місцеві жителі рибалили у недозволеному місці під час нерестової заборони та з великою кількістю гачків. Подібне порушення трапилося того ж дня у селі Горішній Івачів. На всіх рибалок склали протоколи.
Фото з допису