![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині перевіряють готовність оздоровчих закладів до нового сезону канікул
![1 (1)](/uploads/media/0f/28/0f28307ac94465f49c98b0a4cb15f98f_orig.jpg)
Перед настанням літнього періоду здійснюють традиційні та законні перевірки закладів оздоровлення, де відпочивають діти під час канікул.
Нещодавно розпочали такий обхід працівники Держпродспоживслужби у Тернопільській області, аби перевірити чи готові заклади до роботи із дітьми. Відтак, перевіряють чи відповідають умови прописані в законі країни, реальному стану кожного із закладів оздоровлення області, куди батьки відправляють своїх дітей на відпочинок.
![2 (1)](/uploads/media/f3/97/f3970c4f02b60e9f2a470e3fa2c464c4_orig.jpg)
Для того, щоб заклад зміг прийняти дітей, ними мають дотримуватися певні умови: норми безпеки харчування дітей у закладі, розміщення дітей на території відпочинкового закладу (проживання, технічний стан будиночків) та інші умови для безпечного перебування дітей у таких закладах. Відтак, наразі працівник служби проводять огляди оздоровчих закладів.
![3](/uploads/media/7e/af/7eaf1542dc6a2b6ce2f127c14786e181_orig.jpg)
Фото з допису