![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині померла знана викладачка
![76](/uploads/media/82/a4/82a415956c74e4857dd5bc023ff78e07_w320.jpg)
Відійшла у засвіти викладачка Кременецького професійного ліцею Людмила Галяс.
- Нехай добрий, світлий спомин про Людмилу Іванівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Людмила Іванівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи, - йдеться у повідомленні на сторінці ліцею в соцмережі.
FB_IMG_1640595885025
Колеги висловлюють щирі співчуття родині померлої.
Фото з допису