![Суд](/uploads/media/a7/d3/a7d3dd51c70a596133bfb532f8806bdd_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині посилили перевірку ринків та магазинів (фоторепортаж)
![106168769_2957502937712727_4720185465538801564_o](/uploads/media/c8/97/c897dbbcdf58fd6be6e375ae51a99e87_w960.jpg)
Працівники поліції та Держспожислужби почали працювати у посиленому режимі. Вихідними вони перевірили низку ринків, магазинів, закладів харчування та інших суб’єктів господарювання у кількох населених пунктах.
У Тернополі інспектори провели рейди на ринках «Оріон», «Центральному», «Овочевому». У Бучачі перевірили наявність стихійної торгівлі. Поспілкувавшись із продавцями, останні перейшли в належне місце. Також перевірку здійснювали й у таких населених пунктах: Мельниця-Подільська, Ланівці, Підгайці, Козова, Монастириська, Зборів, Шумськ, Чортків, Збараж, Борщів, Бережани, Заліщики, Кременеччина.
Під час рейдів були виявлені й порушники, які не дотримувались карантинних вимог. Їх оштрафували. Серед порушень були недотримання маскового режиму і соціальної дистанції, відсутність антисептиків, також поліцейські склали 6 постанов за торгівлю у невстановлених місцях відповідно до статті 160 КУпАП.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«294973,294975,294976,294977,294978,294979,294980,294981,294982,294983»]Фото з допису