![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині пройшов ІІ етап фестивалю-конкурсу духовної пісні “Молитва за Україну” (фото)
![29249355_1628836777198146_4398942619026125636_n](/uploads/media/7a/06/7a06105eaf180e8ffe648028ef13a7c5_orig.jpg)
Конкурс відбувся у Вишнівецькій ОТГ і присвячений 130-й річниці з дня народження В. О. Барвінського.
Метою фестивалю є збереження, популяризація і розвиток українського вокально-хорового мистецтва. У фестивалі взяли участь хорові колективи і ансамблі усіх загальноосвітніх шкіл Вишнівецької об’єднаної громади. Журі конкурсу оцінювали учасників у двох номінаціях: «Хоровий спів» та «Вокальне мистецтво».
![29244481_1628833290531828_986948902283481356_n](/uploads/media/c3/fe/c3fee960a396256e970f93996086249e_orig.jpg)
![29249638_160213568022023_2224807559659950770_n](/uploads/media/d4/93/d4931b7b165d2e289afa9a8892d403dd_orig.jpg)
Результати фестивалю-конкурсу можна переглянути ТУТ.
Фото з допису