![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині рибоохоронний патруль виявив майже 50 порушень протягом місяця (фотофакт)
![79709739_2413664138742360_4392705169515610112_n](/uploads/media/94/b8/94b8ca71bc5782e7d874f472d570d3af_orig.jpg)
Протягом листопада рибоохоронний патруль Тернопільської області слідкував за дотриманням усіх правил риболовлі. Загалом було проведено 54 рейди, в ході яких виявлено 48 порушень, 18 з яких – грубих. На любителів незаконної риболовлі було складено 17 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП - порушення правил рибальства, два за ч.1 ст. 88-1 КУпАП - незаконне придбання чи збут водних біоресурсів.
- За даний період на порушників накладено 4 888 грн штрафів. Під час проведених заходів державні інспектори вилучили 255 кг водних біоресурсів. Також вилучено 16 од. заборонених знарядь лову та ще 22 од. - за актами безхазяйного майна, - зазначив заступник начальника Управління Андрій Заяць.
До суду передано 20 адміністративних матеріалів. У порушників конфіскували 229 кг біоресурсів. Одні із жителів села Вочківці Хмельницької області на території Тернопільщини здійснювали улов риби сітками – забороненими знаряддями улову. У них вилучили човен і приладдя.
![78836415_2413657268743047_4207179272571322368_n](/uploads/media/4b/61/4b6145ab23a5353e3b8b1e3f656086b8_orig.jpg)
![79133818_2413660338742740_1931779554192392192_n](/uploads/media/4e/21/4e2133326a2d6c43a5386dd8b81742e5_orig.jpg)
Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області просить небайдужих громадян, які помітили порушення риболовлі, телефонувати за номерами: (0352) 27 - 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.
Фото з допису