![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині шукають господарів для собак і котів
![1312209241-random9164-01_08_11](/uploads/media/37/94/379444b343d09d85a0db8c5673d5cffe_orig.jpg)
Безпритульними собаками та котами активно займаються волонтери на Тернопільщині. У місті Чортків за останній тиждень помістили 3 повідомлення у соцмережах про пошуки господарів для тварин. А від початку року було 25 повідомлень про випадки зникнення домашніх улюбленців чи про лікування поранених і хворих тваринок.
Також волонтери закликають не допускати, щоб тварини помирали на вулиці від голоду та холоду, йдеться на сайті chortkiv.life. Щодня на вулицях міста жителі помічають десятки безпритульних тварин.
Фото з відкритих джерел