![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині троє учнів отримуватимуть президентську стипендію
![260231323_3903171356453087_734672539840569676_n](/uploads/media/ec/3e/ec3ec3e0f8388166f01074e8840b8948_w960.jpg)
Переможцям 11-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призначили стипендії президента. Серед призерів є учні з Тернопільщини.
А саме, Олександра Мудрак - студентка відокремленого структурного підрозділу «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя»; Юліана Нестерович - студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, а також Максим Сендзюк - учень 7 класу Заліщицької державної гімназії м. Заліщики.
Про це йдеться в указі президента України.
Нагадаємо, мета цього конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Як повідомляв «Терен», президент підписав указ про святкування ювілею відомої уродженки Тернопільщини.
Фото з відкритих джерел