![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині триває ремонт дороги до Карпат
![0777](/uploads/media/93/9e/939e9a63036eb5b56b96dfa1475b776e_w960.jpg)
Як вже повідомляв «Терен», з 2020 року на Тернопільщині тривають ремонтні роботи на дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/0999.jpg)
На сьогоднішній день на маршруті до Карпат техніка дорожників підрядної організації Техно-Буд-Центр просунулися до обходу міста Бучач, де влаштовують фінішний шар покриття.
- Зняли старе зношене покриття, укріпили основу дороги та влаштували перший шар дорожнього покриття на усій протяжності автошляху до межі з Івано-Фрнаківською областю. Також у межах населених пунктів влаштовано вже 7 км тротуарів, - повідомляє САД у Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел