![](/uploads/media/e6/e4/e6e46d3c457040d002a8584a1ef9bf2b_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині усувають наслідки великої пожежі на сміттєзвалищі (відео)
![1185532-u-plebanivtsi-ryatuvalnikiv-dvi-godini-ne-puskali-gasiti-pozhezhu](/uploads/media/3f/49/3f4958d2d0191a30317385fd1eec7845_orig.jpg)
У с. Плебанівка Теребовлянського району нарешті повністю загасили пожежу на місці утилізації твердих побутових відходів. До операції долучились працівники полігону та Державної служби ДПРЧ - 12 у Теребовлянському районі.
Про це пишуть у групі «Плітки Теребовлянського району».
- Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб подібна ситуація не повторювалася. При цьому нами розроблену додаткову схему проїзду пожежних машин (для екстреного проїзду без перешкод), а також закупляємо спеціалізовані пожежні рукава, насос, резервуар для накопичення води, - йдеться у дописі.
Також на місці загоряння встановлено додаткове освітлення та пост охорони.
Відео можна переглянути ТУТ.
Фото з відкритих джерел