![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині вчитимуть, як керувати ОСББ
![52833816_1965670170148184_5939389202805293056_n](/uploads/media/d0/85/d0859db184572e520b085a47f34e4d42_orig.jpg)
У Бучачі відбудеться семінар для голів ОСББ, на якому навчатимуть, як правильно керувати ним. Зібрання відбудеться 1-го березня о 16:30 у малій залі міської ради.
Проводитиме зустріч регіональний координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області Ігор Стефанів. Про це повідомляють у групі «Бучацькі справи».
План семінару наступний:
1. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».
2. Які кроки має зробити ОСББ для участі в Проекті?
3. Як і на що можна отримати грантові кошти від Фонду енергоефективності?
4. Важливість прийняття місцевих програм підтримки термомодернізації багатоквартирних будинків.
Також, наприкінці зустрічі учасники зможуть ставити питання, відповіді на які їх найбільше цікавлять.
Фото з допису