![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині встановили неякісну бруківку (фотофакт)
![69595180_2480537982006432_1702885594343931904_n](/uploads/media/59/1c/591c811a17ff369a4676e682d7a54d9a_orig.jpg)
У Бучачі жителі скаржаться, що на центральній площі міста встановили неякісну бруківку, яка, скоріш за все, послужить недовго. Зі слів очевидців, вона потріскана.
- Якісно встановлюють бруківку на центральній площі. Напевно для того, щоб після зими не говорили, що потріскала, то її таку зразу ставлять, - написав один із жителів.
Побаченим жителі неприємно вражені.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«242974,242973»]Фото з допису