![газ](/uploads/media/5b/71/5b71f826ab5aa844cfef9b3ae075177c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині встановили величезну великодню інсталяцію (фотофакт)
![1620024954928](/uploads/media/3b/be/3bbe223bda2eefcc7568841b24ca9d92_w960.jpg)
У музейному комплексі «Лемківське село», що в Монастириськах, встановили величезну великодню інсталяцію з паскою, крашанками та ковбасою.
За словами директора музейного комплексу Віри Дудар, усі елементи виготовили з будівельної піни й доповнили ними чотириметрову вербову композицію, яку встановили на Квітну неділю.
Також тут встановили великоднє дерево.
– Лемки прикрашали плодові дерева видутками – порожніми яйцями. Своє дерево на території музейного комплексу ми прикрасили стилізованими. Тут є 34 яйця. Вони прикрашені біло-зеленими стрічками – це символічні кольори лемківського прапору. Зелена Лемківщина, як ми часто кажемо, – розповіла редакції «Терену» Віра Дудар.
Як повідомляв «Терен», у музеї на Тернопільщині незвично привітали світову спільноту лемків.
![1620024880413](/uploads/media/c1/1f/c11f533a19dcb358c95d75a0ee266760_w320.jpg)
![1620024880403](/uploads/media/b8/ed/b8ed0f9ccc52840cdfcafb7bbcc7f531_w320.jpg)
![1620024930378](/uploads/media/yz/c4/yzc457yzdfc94c6972f1ed9cabfe2fdc_w320.jpg)
![1620024930368](/uploads/media/fa/2c/fa2ce96d11e00ee0650511b705f1be86_w320.jpg)
Фото Віри Дудар