![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині закладатимуть нові плантації обліпихи
![daa1c8d-698 (1) (Copy)](/uploads/media/b5/fc/b5fc404f54e13063364ae4884db52488_w960.jpg)
Тернопільське кооперативне об'єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Файні Ґазди» навесні збирається посадити до семи гектарів обліпихи.
Про це AgroPortal.ua розповів директор об’єднання Ігор Велиган.
- Один із наших ягідних кооперативів восени вже засадив 0,5 га обліпихи, інші — чекають весни. Ягідництво — це такий напрям, де на малих площах можна заробити великі гроші. Тому надалі будемо розширювати свій асортимент, — зазначає Ігор Велиган.
Фото з допису