![](/uploads/media/e2/50/e2509726ba6eef29b1a9ae3db78e10d8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині знайшли дещо цікаве
![дснс](/uploads/media/b2/87/b28759bc028cd2d64641eb84f1266fbf_orig.jpg)
У Зборівському районі вкотре відгукнулася війна. Там було виявлено мінометні міни.
Так, небезпечну знахідку, часів Другої світової війни знайшли мешканці села Серетець. Аж шість мінометних мін виявили у населеному пункті, повідомляють на сайті ternopil.dsns.gov.ua.
Небезпечні знахідки передані фахівцям групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління для подальшого знешкодження у безпечному місці шляхом контрольованого підриву.