![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зросли випадки енетеробіозу
![1](/uploads/media/15/52/15527a812a3yz5617855c0c5c72b6426_orig.jpg)
На Тернопільщині зафіксували збільшення випадків ентеробіозу та вітрянки.
Протягом 24 вересня на Тернопільщині зафіксували ентеробіоз, який виявли в 12 людей. Окрім того, повідомляють про 6 випадків вітрянки та 5 гастроентероколітів.
Також в однієї людини виявили небезпечну хворобу Лайма, а трьох покусали тварини. Зафіксували по одному випадку таких захворювань як кашлюк, скарлатина, ХТІ, аскаридоз, повідомляють на сайті Тернопільського обласного лабораторного центру.
Фото з відкритих джерел