![](/uploads/media/ca/4a/ca4a3cb1a9cea0bc5yza564bc190af14_orig_thumb.jpg)
За делікатесом на Кременеччину - равлики мають шалений попит (фото)
![75464265_826635704405781_5196276538231750656_n](/uploads/media/83/09/8309a6262aca17c589b29331f6cbd13c_orig.jpg)
Щоб скоштувати французький делікатес не обов`язково вирушати у Францію. Аби посмакувати равликами варто приїхати до Кременця.
- У селі Чугалі є равликова ферма. Малюски користуються великою популярністю. - Ресторани замовляють тисячами, не встигаю фарширувати, - розповідає Еля, яка створює з равликів смачну страву. На смак нагадують курку, але ніжніші. У м’ясі равликів лише 90 ккал у 100 г і безліч користі.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/74366285_2228326630605444_1599305663362629632_n-e1573907416383.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/75481778_2824209577611749_7824924582128648192_n-e1573907464160.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/75462522_528005634414697_7010239371353784320_n-e1573907434215.jpg)