![](/uploads/media/d0/e2/d0e242c48b4bcdfc8971d805d9008b9d_orig_thumb.jpg)
Молодята з Тернопільщини на весіллі зібрали 13 тисяч гривень для ЗСУ
На весіллі поставили на окремий стіл скриньку, в яку гості могли пожертвувати гроші
![](/uploads/media/a1/8f/a18fa0e59dd9052cd2a3a927d14de01b_w1280.jpg)
Молодята з Бучача Іван і Мар’яна зібрали на своєму весіллі 13 тисяч гривень для ЗСУ. Про це повідомили на сторінці спільноти «Волонтери Бучаччини».
Подружжя вирішило організувати збір грошей прямо під час їхнього свята: поставили на окремий стіл скриньку, в яку гості могли пожертвувати гроші. Таким чином вдалося зібрати чималу суму.
![](/uploads/media/59/e3/59e33f137251a0fff12336f272297dd6_w640.jpg)
Ми вітаємо Івана та Мар'яну з весіллям і висловлюємо їм свою подяку за допомогу воїнам! Завдяки таким вчинкам, Україна неодмінно переможе, і ми всі повинні робити кроки, щоб наблизити той час, – йдеться в повідомленні.
Фото спільноти «Волонтери Бучаччини».