Орест Сарматський

На Закарпатті штрафуватимуть за бур’яни на городах (Агроновини)

sornyakinaogorodenazvaniyafoto_C09CF2B2

На Закарпатті землевласників та землекористувачів, чия земля заростає бур’янами штрафуватимуть.

Про це повідомляє kanalsirius.tv.

Протягом 2019 р. державні інспектори у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель у Закарпатській області, здійснюватимуть перевірку щодо дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок сільськогосподарського призначення, у тому числі земельних часток (паїв).

– Якщо земля сільськогосподарського призначення заростає бур’янами і не обробляється – недбалих господарів штрафуватимуть. При малоземеллі на Закарпатті ці законні важелі впливу особливо виправдані. Адже основне призначення земель сільськогосподарського призначення, наданих у постійне користування, оренду чи власність – вирощування сільськогосподарської продукції, – йдеться у повідомленні.

Порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 52 КУпАП з накладенням штрафу:

* на громадян від 340 до 1 360 грн;

* на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1 700 грн.

На Миколаївщині виробляють унікальне борошно з черемхи

Cheremuhovaya_muka_kak_sdelat_v_domashnih_usloviyah-_recepti_dlya_molotoj_cheremuhi-_iz_chego_delayut-_polza_i_v
Cheremuhovaya_muka_kak_sdelat_v_domashnih_usloviyah-_recepti_dlya_molotoj_cheremuhi-_iz_chego_delayut-_polza_i_v

Компанія «Golta Farm» у Первомайську на Миколаївщині випускає унікальне для України черемхове борошно, вартість якого складає 150 грн/кг.

Про це повідомив Сергій Белінський, керівник компанії «Golta Farm», передає agronews.ua.

– В Україні замовників багато. Є вже постійні покупці. Особливо ті, хто приїхали з Росії. Там воно надзвичайно популярне. Особливо в Сибіру. Там багато дикорослої черемхи. Там черемхове борошно додають не тільки до випічки, а навіть у хліб. В Україні таке борошно потроху набуває популярності. Є вже навіть кафе та ресторани, які у нас постійно це борошно закуповують, – сказав він.

За його словами, нещодавно до них зверталися брокери – шукали чималу партію для поставок до Європи. Але у компанії поки що не вистачає потужностей для роботи на експорт.

– До того ж у нас, в Україні черемха вирощується тільки в лісництвах які колись садили, ще за Радянького Союзу. Дикорослої черемхи у нас дуже мало. Це потрібно робити свої насадження, щоб були великі об’єми і змога налагодити експорт до Європи, – зауважив Белінський.

За словами керівника компанії, вони виробляють 1-2 тонни борошна раз в місяць, аби не залежувалося. А оскільки компанія не співпрацює з магазинами та супермаркетами, то і великих обсягів ніхто не замовляє. Та і ціна в нього доволі висока.

– Приблизно 150 гривень за кілограм. Це на роздріб. Якщо порівнювати з тією ж Росією, в нас воно коштує набагато дешевше. Там воно на наші гроші десь гривень 200 за кілограм вартує. Дивно, що така велика ціна. Там дуже багато черемхи росте, – сказав Сергій Белінський.

Довідка: черемхове борошно додають до звичайного борошна для виготовлення кондитерських виробі: тортів, печива. Завдяки йому з’являється унікальний специфічний присмак, який нагадує ром. З такого борошна роблять начинку до смаколиків.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео