![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Найкрасивіша міні-принцеса України живе на Тернопільщині (фото)
![photo_2021-10-07_22-58-21 (Copy)](/uploads/media/f1/f9/f1f903b67f6804bae8bc5cdc68368523_w640.jpg)
Восьмирічна жителька Теребовлі Соня Кацімон здобула корону на конкурсі «Міні Принцеса Україна 2021». Дівчинка змагалася у Києві в середній віковій категорії.
Як повідомила кореспонденту Терену мама Соні – Мар’яна Кацімон, у Тернополі тривав відбірковий етап конкурсу «Міні Принцеса», де дівчинка перемогла й поїхала у столицю змагатися за головний титул.
![photo_2021-10-07_23-00-44 (3) (Copy)](/uploads/media/92/65/92657a03f24904da11cdc175cdbebd8f_w640.jpg)
![photo_2021-10-07_23-00-43 (Copy)](/uploads/media/33/ac/33ac9dcfddc6dce2db78d264690ee3b7_w640.jpg)
Конкурсантки молодшої, середньої та старшої вікової категорії зібралися зі всієї України, щоб показати свою красу на головній сцені у фінальному етапі.
- Хвилювання у доньки завжди присутні, але гадаю, що її цікавість до нового – більша. Коли Соня приходить уже на конкурс, то отримує багато хороших емоцій, нових друзів і хвилювання вже відходять на другий план, - каже мама дівчинки.
photo_2021-10-07_23-00-44 (2) (Copy)
Учасниці демонстрували три образи у різних виходах й ознайомлювали глядачів зі своїми талантами. Хист Соні - бальні танці, якими дівчинка професійно займається.
- Мене завжди підтримує моя сім’я, ми готуємо номери і всюди їздимо разом. Для мене важливо, щоб мої рідні були поруч, адже коли бачу їх – мені спокійніше. Ще мене підтримують мої однокласники і вчителька Воробець Ганна Іванівна. Дуже мрію виграти головну корону і стати МІС ВСЕСВІТ й відвідати місто моди та краси Париж, - розповідає переможниця.
photo_2021-10-07_22-58-20 (Copy)
Дівчинка є ученицею третього класу, навчається у модельній школі та часто бере участь у фотосесіях. Здобувачка титулів – МІНІ ФОТОМОДЕЛЬ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2020, МІНІ ФЕШН МОДЕЛЬ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ 2020, МІНІ ПРИНЦЕСА ТЕРНОПІЛЬ 2021, МІН МІС ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ у номінації «СУПЕР ГРАН-ПРІ», переможниця титулу «ЗОЛОТО ТАЛАНТ». Також Соня Кацімон бере участь у показах відомих дизайнерів, займається спортом та вчиться грі на фортепіано.
![photo_2021-10-07_22-58-21 (2) (Copy)](/uploads/media/62/88/6288dd458706407330c310310b2ff8b5_w640.jpg)
![photo_2021-10-07_23-00-43 (2) (Copy)](/uploads/media/50/5y/505yz9af3bbe2c3567d3a03771ca2e0e_w640.jpg)
Фото надані мамою Соні