![жалоба](/uploads/media/93/28/9328eb02c11016a766bb862911c14241_orig_thumb.jpg)
Не зміг згадати, як опинився у Тернополі: патрульні затримали дебошира
![16934074_1418341164898450_1119396610_n](/uploads/media/a8/ba/a8bab1278cd809a3b10bf1e298fd6dfd_orig.jpg)
Вчора, 22 лютого, близько 13.00, на вулиці Лесі Українки патрульні затримали дебошира.
Патрульні отримали повідомлення про те, що невідомий чоловік стукає у вхідні двері. Коли правоохоронці прибули на місце події, то виявили напіводягненого чоловіка, який бив двері ногою і вимагав повернути йому кросівок. Коли ж поліцейські попросили його не галасувати і не порушувати громадський спокій, чоловік не дослухався до поради. Він не зважав та поводився зухвало і неадекватно. Поліцейські з'ясували, що чоловік – мешканець Борщова. Його нещодавно депортували з Ізраїлю. Чоловік був у стані такого сильного алкогольного сп’яніння, що згадати, як опинився в Тернополі не зміг, про це повідомили в УПП.