Божена Волинець

Незаконно проводив допити, утримував у підвалі громадянина України: у Тернополі завершили розслідування щодо жителя Луганщини

5e3eccc32894e (Copy)

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо жителя Луганщини, співробітника так званого Міністерства держбезпеки «ЛНР», обвинуваченого в участі у діяльності терористичної організації» (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Про це йдеться у дописі Тернопільської обласної прокуратури.

Розслідуванням встановлено, що луганчанин навесні 2016 року, маючи досвід служби в органах внутрішніх справ України, вступив до складу терористичної організації «ЛНР», ставши оперативним співробітником одного з незаконних підрозділів «МДБ ЛНР».

Як інформує прокуратура, упродовж 2016-2018 років експоліцейський незаконно переслідував людей за невиконання ними вимог учасників терористичної організації, здійснював вилучення майна, виклики та затримання громадян, інші заходи з метою протидії українським органам державної влади, правоохоронним органам і Збройним Силам України.

У вересні 2018 року підозрюваний незаконно утримував в одному з підвалів будівлі «МДБ ЛНР» громадянина України, проводив його допити та інших осіб для отримання інформації щодо соціальних процесів та діяльності Збройних Сил України на підконтрольній території.

- Спеціальне розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління Служби безпеки України в області, - зазначають у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео