Новообраний ректор тернопільського університету подякував за отриманий аванс довіри

Buyak

Новообраний ректор ТНПУ Богдан Буяк звернувся зі словами вдячності до колективу. Він подякував за довіру, яку виказали йому виборці, що взяли участь у голосуванні. Новий очільник університету висловив впевненість щодо майбутнього лідерства університету серед закладів вищої освіти та закликав усіх до плідної роботи.

Нагадаємо, за результатами виборів, Богдан Буяк отримав 91,86% голосів та замінив на посаді багаторічного керівника ТНПУ Володимира Кравця.

"Я дякую долі за те, що довелося стати заручником згуртованості та одностайності колективу університету! 

Вдячний всім за виданий аванс довіри! 

Щиро вірю в те, що ця згуртованість стане визначним і визначеним дороговказом у перспективі нашої спільної справи, ім'я якої ТНПУ! 

Сподіваюсь на Вашу підтримку і розуміння в майбутньому! Нас чекають непрості, але, сподіваюсь, дуже цікаві часи розвитку системи вищої освіти в Україні і світі. Колектив університету завдяки нашій спільній позиції повинен утримати традиційну першість серед закладів вищої освіти. 

Щиро дякую колективу університету за належну організацію виборчого процесу. Особлива подяка ректору університету Кравцю Володимиру Петровичу, організаційному комітету з проведення виборів ректора на чолі із головою профспілкового комітету працівників університету, завідувачем кафедрою філософії та економічної теорії Григоруком Анатолієм Ананійовичем та виборчій комісії, яку очолював голова профспілкового комітету студентів університету Киданюк Андрій Володимирович. 

Дякую вельмиповажним виборцям, які знайшли час для реалізації свого свідомого виборчого права. Ви продемонстрували свідоме, поважне ставлення до спільної справи. 

Сердечно дякую за високу довіру нашого колективу до моєї кандидатури. Тепер до праці, Панове!!!

Колектив «Терену» сердечно вітає новообраного ректора ТНПУ Богдана Буяка і бажає довгої та плідної роботи на професійній ниві, завжди відчувати підтримку від колективу і гідних студентів.

Вибір читачів за тиждень

Відео