![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Одна з музичних шкіл Тернопільщини відкрила додаткові класи
![depositphotos_16018089-stock-photo-two-years-old-toddler-boy](/uploads/media/2c/29/2c293909eabac9yz97b25db955830582_w320.jpg)
Борщівська школа мистецтв відкрила додаткові музичні класи.
Про це повідомляє Борщівська міська рада.
Класи фортепіано, скрипки та духових інструментів в селі Озеряни відкрили, аби забезпечити якісний доступ дітей громади до позашкільної початкової мистецької освіти.
Ці класи функціонують із 1 лютого.
Викладачами школи мистецтв прийняли на навчання 15 дітей.
– Враховуючи велику кількість дітей, які мають бажання та здібності для навчання в школі мистецтв, з початком нового навчального року планується розширити кількість класів, зокрема відкрити клас вокалу, – йдеться у повідомленні.
Нові музичні класи функціонують із 1 лютого.
Фото з відкритих джерел