![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Оголене русло, загибель фауни й санітарна небезпека – можливі наслідки незаконного перегородження річки на Тернопільщині
![257453112_106874871816250_1859213847112770683_n](/uploads/media/90/0a/900a608a023790026537e997a2256872_w1280.jpg)
На території Саранчуківської сільської громади, що на Тернопільщині, невідомі розпочали спорудження незаконної загати річки Золота Липа.
Про це повідомили у групі Бережан у Фейсбуці.
- В подальшому, при повенях може бути загроза виходу води із русла ріки, також через це надмірне стримування води, оголюється русло нижче незаконної греблі, течія припиняється, - йдеться у дописі.
Також, через дії порушників, можлива масова загибель фауни, висихання русла гниття і розкладання загиблих організмів, які несуть санітарну загрозу населенню.
- Просимо голову громади Петровського В.М. звернути увагу на самоправство і звернутися до вище стоячих органів МВС, екологічної інспекції, природоохоронних органів та управління водгоспу для встановлення місця, обставин і покарання винних у вчинені даного злочину, – йдеться в дописі.
Фото з допису