Тамара Коблик

Оприлюднили новий графік відключення світла на Тернопільщині

Світло вимикатимуть лише у разі гострої потреби, зазначають у «Тернопільобленерго»

світло

Графік погодинного відключення електроенергії на Тернопільщині 9 по 15 жовтня опублікували на сайті «Тернопільобленерго».  У графіку, як і минулого року, є поділ на шість груп та відповідні сім днів. 

Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України. У разі гострої необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. - пояснили енергетики. 

У разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів застосовувати не будуть. Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні. Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.

Вимкнення, згідно з даним графіком не застосовуватимуть до об’єктів критичної інфраструктури. Подивитися графік вимкнення, а також в якій групі ви перебуваєте, можна за посиланням тут. 

Фото з відкритих джерел

 

Вибір читачів за тиждень

Відео