Особливості використання та ефективність стратегій у ставках на спорт

Новини компаній

Новачки, що роблять ставки, досить часто покладаються на щасливий випадок або удачу. Досвідчені гравці, перед тим як зробити Уельс - Англія ставки, досить довго аналізують ситуацію та ознайомлюються з прогнозами найвідоміших букмекерських контор.

Як не втратити всі гроші, роблячи ставки на спорт?

Варто зрозуміти, що у ставках на спорт має значення не лише удача, але й досвід користувача, а також його знання та вміння аналізувати ситуацію. Саме тому, потрібно ознайомлюватися з прогнозами відомих аналітиків, а також звертати увагу на останні ігри, які провела команда. Важливим елементом варто вважати заміни, які відбуваються, а також червоні чи жовті картки, що отримали футболісти під час передньої гри. Якщо в одного з відомих гравців червона картка, він не зможе грати у наступному матчі, що може суттєво вплинути на ситуацію та результат.

Більшість людей роблять ставки на команди, які зазвичай постійно виграють, або є лідерами групи. Але футбол - це досить непередбачувана гра. Саме тому стовідсоткової гарантії на виграш конкретної команди ніхто не дасть. Потрібно досить уважно стежити за попередніми іграми, та перед початком гри уважно дивитися склад команди. Якщо головні гравці знаходяться на лавці запасних, варто зменшити ставки, або рівномірно розподілити їх на різні результати.

Огляд стратегій у ставках на спорт

Не програти всі гроші допоможуть спеціальні стратегії. Не варто сприймати їх як таблетку від усіх хвороб та стовідсоткову гарантію виграшу. Стратегії допомагають рівномірно розподілити гроші, та не програти все одразу, та якусь частину повернути. Рекомендовано не використовувати одразу реальні гроші, а трохи потренуватися, використовуючи стратегії на папері або в електронних таблицях. Якщо засвоїли принципи стратегії, можете робити ставки на реальні гроші.

Огляд відомих стратегій у ставках на спорт:

  • Стратегія догону, яка передбачає подвоєння суми ставки, якщо відбувся програш. Людина, яка робить ставки, може повернути втрачені кошти. Проте варто розуміти, що усі прогресивні методики, які мають на увазі збільшення розміру ставки після кожного програшу, зазвичай призводять до повної втрати грошей. У гравця може не вистачити bankroll, щоб відіграти втрачені кошти.
  • Досить часто користуються експрес-ставками на фаворитів. В такому разі необхідно обрати найбільш відомі команди, що майже завжди виграють. Основна особливість у тому, що в такому разі гравець майже не ризикує. Головний недолік - це невелика сума виграшів та зовсім маленькі коефіцієнти.
  • Стратегія гри на статистиці. Варто ставити на якусь певну статистику, наприклад, на відсоток успішних передач.
  • Для новачків найпростішою стратегією стане методика флет. Потрібно постійно робити одну й ту саму ставку, незалежно від команди та особливостей гри.

Будь-яка гра на реальні гроші - це великий ризик, тому ніколи не використовуйте кредитних грошей або коштів, які шкода втратити.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео